огляд 22bet:

22bet

до 122 євро

за перший депозит

22bet Україна

22bet враження ★★★★★️ 5/5

Перейти на сайт 22bet

22bet плюси і мінуси

  • Широка лінія
  • Великий вибір платіжних систем
  • Високі коефіцієнти
  • Техпідтримка довго відповідає
  • Складний процес верифікації
Бонуси
4/5
Методи оплати
5/5
Мобільна версія
4/5
Розпис
5/5
Коефіцієнти
5/5
Онлайн підтримка
4/5
Загальне враження
5/5
22bet Факти
Сайт https://22bet-top.com
Методи поповненняMastercard, Visa, Payeer, Skinpay, Ecopayz, Ripple, Litecoin, Perfect money, Piastrix, Bitcoin
Типи ставокОдиночна, Експрес, Система
Рік заснування2017
Методи виведенняMastercard, Visa, Payeer, Skinpay, Ecopayz, Ripple, Litecoin, Perfect money, Piastrix, Bitcoin
ДодатокAndroid, iOS
Штаб-квартираКіпр
Що варто знати про 22bet?

Власником букмекерської контори 22bet є компанія TechSolutions Group N.V, яка зареєстрована за адресою: Abraham Mendez Chumaceiro Boulevard 50, Curaçao

Букмекер працює на підставі ліцензії на ведення ігрової діяльності Кюрасао № 8048/JAZ.

FAQ про 22bet

Як зареєструватися на 22bet?

Для реєстрації на 22bet вам потрібно відвідати офіційний веб-сайт, натиснути на кнопку “Реєстрація” і ввести необхідні персональні дані. Ви також можете зареєструватися через свій аккаунт у соціальних мережах.

Які методи оплати доступні на 22bet?

22bet пропонує широкий спектр методів оплати, включаючи банківські картки (Visa та Mastercard), банківські перекази, електронні гаманці (Skrill, Neteller, Eco), та криптовалюту (Bitcoin).

Як отримати бонус на перший депозит від 22bet?

Для отримання бонусу на перший депозит від 22bet вам потрібно зареєструватися на сайті, заповнити всі поля в особистому кабінеті і здійснити перший депозит на суму не менше 1 євро. Бонус буде автоматично нараховано на ваш рахунок.

Бонус за реєстрацію при поповненні депозиту

до 122 євро
за перший депозит

Кожен новий клієнт 22bet автоматично отримує бонус, що становить 100% від суми депозиту, якщо рахунок поповнюється хоча б на 1 євро.

Кожному користувачеві пропонується лише один бонус, і тільки на перший депозит (звичайне обмеження за адресою реєстрації, номером телефону, банківською карткою, електронною поштою тощо). Він відповідає сумі депозиту (якщо вона перевищує 1 євро, але не виходить за межі в 120 євро).

Щоб отримати бонус, вам потрібно зробити наступне:

  • Реєструйтесь на сайті 22bet за нашим посиланням та заповніть всі поля з особистими даними в особистому кабінеті.
  • Поповніть свій рахунок першим депозитом, мінімум 1 Євро.

Приз нараховується автоматично відразу після першого депозиту – вам потрібно лише вибрати рахунок, де буде зачислено вказану суму. Ви також можете відмовитися від усіх бонусів, поставивши відповідний прапорець в особистому кабінеті.

Умови виведення бонусу

Щоб успішно вивести кошти з ігрового рахунку, необхідно спершу відіграти бонус. Згідно з правилами акції, бонусні кошти перекладаються на рахунок для роботи зі ставками на спортивні події. Згідно з правилами, відіграш передбачає розміщення ставок на суму, яка в п’ять разів перевищує суму бонусу, через експрес-ставки. В цій комбінованій ставці повинно бути не менше 3 подій з індивідуальним коефіцієнтом не нижче 1,4. Лише після того, як усі кваліфікаційні ставки будуть розраховані, відіграш вважатиметься зарахованим.

Бонус може бути зачислений на рахунок казино, але тут застосовуються різні правила відіграшу. Вам потрібно буде відіграти суму, що в 50 разів перевищує отриманий бонус. У будь-якому випадку, вам надається 7 календарних днів для відіграшу бонусу. Після цього, залишок бонусних коштів перекладається на основний рахунок клієнта. Якщо бонус не використовується протягом визначеного часу, його сума та всі виграші за цей тиждень будуть анульовані. Бонус вважається відіграним відповідно до правил акції, коли на балансі рахунку залишається сума, що менша за мінімальну суму ставки, або коли клієнт виконав всі умови відіграшу.

Один акаунт на один IP

Якщо 22bet запідозрить вас у створенні двох або більше акаунтів - вам буде відмовлено у виграші.

22bet огляд

22bet бонус

до 122 євро за перший депозит