• Obrati Bukmekera
 • Легальні букмекерські контори в Україні
Чоловік, який радіє на стадіоні, бо виграв багату футбольну ставку Чоловік, який радіє на стадіоні, бо виграв багату футбольну ставку

Легальні букмекерські контори України

Довіряйте свої гроші тільки офіціальним букмекерським конторам, які отримали всі необхідні ліцензії, та можуть легально працювати в Україні

Рейтинг легальних букмекерських контор України

Favbet
1
 • Високі коефіцієнти
 • Детальна розпис
 • Контора співпрацює з рейтинговими майданчиками
 • Широка лінія
 • Високі коефіцієнти
 • Широкий вибір лайв-ставок
 • Безліч бонусів
 • Зручний інтерфейс
 • Ріжуть максимуми спекулянтам
 • Можуть змінюватися коефіцієнти в прематче
 • Є скарги на списання грошей з рахунку
Вітальний бонус
до 10000 грн + 300 фріспінів за перший депозит
Отримати Cайт Favbet
Головна сторінка на сайті Favbet
розділ live ставок на сайті Favbet
розділ бонусів на сайті Favbet
GGBet
2
 • Розпис лінії
 • Кількість подій
 • Швидкі виплати
 • Високі коефіцієнти
 • Велика кількість позитивних відгуків
 • Обмеження бонусів для гравців із різних країн
 • Недоступність сайту в багатьох країнах
Вітальний бонус
до 3000 грн. за перший депозит
Отримати Cайт GGBet
Головна сторінка на сайті GGBet
розділ live ставок на сайті GGBet
розділ кіберспортивних ставок на сайті GGBet

Букмекерські контори на які слід звернути увагу

MegaPari
3
 • Високі коефіцієнти
 • Широка лінія
 • Приваблива бонусна політика
 • Офшорна реєстрація
 • Слабка робота підтримки
Вітальний бонус
до 4000 грн або фрібет на перший депозит
Отримати Cайт MegaPari
megapari головна сторінка
live ставки на сайті MegaPari
розділ кіберспортивних ставок на сайті MegaPari

Як вибрати легальну букмекерську контору України

Користувачі різних категорій, і новачки, і досвідчені гравці досить часто самостійно визначають для себе кращу контору. Зробити це можна шляхом спроб і помилок, роблячи ставки. Однак у більшості випадків при виборі найбільш оптимальної ігрової платформи азартна аудиторія керується рекомендаціями експертів, даними рейтингів, що складаються.

Щоб зупинити свій вибір на користь тієї чи іншої контори, рекомендовано дослухатися наступних рекомендацій.

Звертати увагу необхідно на такі аспекти:

 • Перевірте наявність ліцензії. Переконайтеся, що букмекерська контора має дійсну ліцензію на проведення гральної діяльності в Україні. Цю інформацію можна перевірити на сайті Національної комісії з державного регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
 • Перегляньте репутацію контори. Пошукайте відгуки про контору в Інтернеті, зокрема на спеціалізованих форумах і в соціальних мережах. Також зверніть увагу на те, скільки років букмекерська контора працює на ринку.
 • Переконайтеся, що контора пропонує широкий вибір спортивних подій для ставок. Це дозволить вам зробити ставку на той вид спорту, який вам найбільше подобається.
 • Перевірте наявність онлайн-підтримки. Важливо, щоб букмекерська контора мала онлайн-підтримку, яка може надати вам необхідну допомогу та відповісти на ваші запитання.
 • Переконайтеся, що контора пропонує зручні способи оплати та виведення грошей. Виберіть контору, яка пропонує зручний для вас спосіб оплати та виведення грошей.

Як бачимо, факторів, на які потрібно звертати увагу при виборі букмекера досить багато. Вони є результатом багаторічного аналізу діяльності букмекерів, персонального практичного досвіду, отриманого гравцями.

Саме ці аспекти і стали основою критеріїв, що визначають популярність букмекера в Україні та його місце на ринку. Ці ж аспекти стали базовими під час складання рейтингу букмекерських контор в Україні.

Чому важливим є рейтинг легальних букмекерських контор в Україні

Рейтинги букмекерів складаються регулярно, даючи реальну інформацію про стан справ на ринку інтерактивних ставок. Подібні рейтинги можуть бути локальними, охоплює конкретні країни та юрисдикції.

Ця інформація корисна як для користувачів, так і для букмекерських контор. Чим вище місце БК у рейтингу, тим вища її популярність, тим більший попит на її послуги. Природно, на користь компаній зайняти місце вище, залучаючи цим більше клієнтів.

Значення рейтингу букмекерів для ринку інтерактивних ставок в Україні важко переоцінити. Завдяки свіжій та актуальній інформації, поданій у рейтингах, ринок стрімко розвивається, підвищується якість обслуговування, йде природний відбір компаній.

Легальні букмекерські контори України 2023

Незважаючи на велику кількість компаній, що діють на українському ринку інтерактивних ставок та віртуальних азартних ігор, на даний момент в Україні вже визначився ТОП букмекерів.

Легальні букмекерські контори України

Природно, список кращих контор схильний до змін через змінну кон’юнктуру ринку, проте в цілому кістках компаній залишається незмінним.

За останніми даними ТОП легальних букмекерів України виглядає так:

 1. Favbet
 2. Vbet
 3. GGbet
 4. Megapari
 5. 1win
 6. Stake
 7. Betwinner
 8. William Hill
 9. Bet365
 10. Pinnacle

Виходячи з аналізу списку, можна зробити однозначний висновок, що у ТОП входять як легальні українські букмекерські контори, так і міжнародні БК.

Загалом позиції в рейтингу відповідають рівню популярності букмекерів на даний момент. Згодом, учасники рейтингу можуть змінюватись місцями. Дозволяється поява в рейтингу нових контор, які входять до рейтингу замість компаній, що опустилися на нижчі позиції.

Букмекер Ліцензія Адреса
VBET КРАІЛ № 15 від 18.01.2022 04053, г. Київ, вул. Обсерваторн, буд 8, приміщення 10
FAVBET КРАІЛ № 433 від 13.12.2022 04076, г. Київ, проспект Бандери Степана, буд 8, корпус 39, 39а

Ліцензування букмекерів

На сьогоднішній день букмекерські контори в Україні мають можливість отримати офіційну ліцензію на здійснення легальної букмекерської діяльності від Державної комісії з регулювання азартних ігор та лотерей України.

Для отримання ліцензії букмекерська контора повинна відповідати певним вимогам та критеріям, які передбачені Законом України “Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор”.

У разі відповідності всіх вимог та умов, букмекерська контора може отримати ліцензію на здійснення букмекерської діяльності. У ліцензії вказується перелік послуг, які має право надавати букмекерська контора, а також період дії ліцензії та інші вимоги та умови.

Якщо букмекерська контора має офіційну ліцензію на здійснення букмекерської діяльності в Україні, то цю інформацію можна знайти на її офіційному сайті. Зазвичай номер ліцензії та період дії ліцензії вказується на головній сторінці сайту, а також в розділі “Про нас” або “Ліцензії”.

Якщо ж ви не можете знайти цю інформацію на сайті букмекера, ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів та запитати її у них.

Букмекер Країна ліцензії
⚽ Favbet Україна
🎯 Megapari Кюрасао
🏆 1win Кюрасао
🎲 GGbet Кюрасао
🌐 UAbet Кюрасао

Будьте уважними, оскільки інформація про ліцензії та країни може змінюватися з часом. Рекомендується перевіряти офіційні джерела для отримання актуальної інформації.

Рейтинг легальних букмекерських контор в Україні – критерії відбору

Місця у рейтингу розподілялися на підставі жорстких критеріїв, у тому числі думки експертів та аналітиків із числа провідних спортивних ЗМІ. Оцінка діяльності букмекерів здійснювалася виходячи з цілого списку критеріїв. Звичайно, показники в ряді випадків можуть змінюватися, проте в цілому позитивна тенденція має зберігатися. Зупинимося на найважливіших умовах відбору.

Понад те, оцінка за низкою критеріїв може мати ступінь важливості. Почнемо з найважливіших.

Відгуки користувачів

Звичайно, перший і найактуальніший критерій, що впливає на місце букмекера в рейтингу – відгуки гравців. Думки про діяльність контори, висловлені різними категоріями користувачів, випадкові гравці та постійні клієнти, мають суб’єктивний характер, проте найчастіше виражають реальний стан справ щодо роботи тієї чи іншої контори.

Звичайно, до уваги беруться не тільки позитивні відгуки. Наявність негативних відгуків дозволяє скласти об’єктивну картину становища букмекера над ринком. Звичайно, далеко не всі гравці пишуть позитивні відгуки, висловлюючи своє задоволення щодо чергового виграшу. Найчастіше бажання написати відгук викликане негативними факторами, що вплинули на фінансове становище клієнта.

Тим не менш, судячи з кількості позитивних відгуків та їх динаміки, букмекери Парі матч, Favbet справді вважаються найпопулярнішими в Україні.

Сюди можна віднести відгуки провідних спортивних видань і ЗМІ, які висвітлюють сферу беттинга. На їхню думку, у четвірку кращих БК України входять бренди VBet і FanSport.

Реакція на скарги

Цей критерій є скоріше суб’єктивним фактором, проте має високий рівень важливості. Від того, як реагує букмекер на критику з боку гравців, яка реакція контори на об’єктивні скарги залежить від її популярності. Йдеться не про скарги, озвучені в персональному листуванні гравця з адміністрацією букмекера.

У більшості випадків букмекери намагаються реагувати на скарги, що надійшли, так як це впливає на їх репутацію. Публічний розголос змушує БК вживати заходів у вирішенні спірних питань.

Ширина лінії та розпис

Оцінка ширини лінії та роспису в букмекерській конторі є важливою задачею для кожного гравця. Ці параметри можуть впливати на вашу здатність знайти вигідні ставки та отримати прибуток від своїх ставок.

Ширину лінії можна оцінити за кількістю доступних подій для ставок. Якщо букмекерська контора пропонує ставки на більшість популярних видів спорту, а також на менш популярні, то це можна вважати широкою лінією.

Роспис можна оцінити за кількістю доступних варіантів ставок на кожну подію. Якщо букмекерська контора пропонує багато різних варіантів ставок на кожну подію, то це можна вважати глибоким росписом.

У центрі уваги такі дисципліни:

 • футбол;
 • хокей;
 • баскетбол;
 • волейбол;
 • теніс;
 • бокс;
 • гонки Формула 1;
 • ММА;
 • кіберспорт.

Перераховані види спорту складають кістяк лінії як у прематчі, так і для Live.

Що стосується формату турнірів та змагань, то тут справа смаку. Є контори, які намагаються охопити якнайбільше подій, включаючи у свої лінії не лише популярні турніри. У більшості букмекерських контор, що входять до ТОП 10 України, лінія включає події основних турнірів.

У футболі це Ліга Чемпіонів та Ліга Європи, чемпіонати в елітних дивізіонах Англії, Німеччини, Франції, Італії та Іспанії. Для баскетболу це події у НБА та ВТБ Ліга. Події зі світу хокею охоплюють чемпіонати НХЛ та КХЛ. Для тенісу це турніри серії Великого Шолому.

Якщо говорити про події у світі кіберспорту, то знову ми маємо справу з цілим набором популярних турнірів.

Основною відмінністю провідних букмекерів від рядових контор, включення до лінії рядових подій. Поряд із висвітленням топових чемпіонатів у лініях можна знайти варіанти ставок на спортивні події у рядових та другорядних змаганнях.

Для рядового гравця насиченість подіями лінії букмекера значення не має. Інша річ гравці зі стажем. Саме на рядових турнірах і робляться основні ставки, які виграють великі суми.

Відповідно до довжини лінії букмекера виглядає і розпис. Чим більше гравцям пропонується варіантів наслідків, тим більше шансів зробити більш-менш точну ставку. За кількістю наслідків, як у прематчі, так і в Live поза конкуренцією стоять букмекери Parimatch та Favbet.

Гравці вітають у розписі не лише велику кількість традиційних наслідків. Приємно радують маркети на статистику. У солідних конторах часто можна зустріти пропозиції зробити ставку на кількість фолів та ударів. Вибрати результати на аути, сейви та відбори. Наявність у розписі «смолмаркетів» лише додає букмекеру солідності та популярності.

Коефіцієнти

Одним із важливих аспектів привабливості букмекера є величина коефіцієнтів. Серед БК, що діють на ринку інтерактивних ставок в Україні, суттєвої різниці у величині коефіцієнтів не спостерігається. У середньому ми маємо справу з коефіцієнтами середньої величини, що більше тяжіють у бік збільшення.

Відповідно, величину коефіцієнтів визначає відсоток маржі. Для більшості букмекерських контор, що працюють в Україні, відсоток маржі варіюється в діапазоні 4-6%.

Для подій в прематчі ця величина може як опускатися, так і підніматися. Відсоток маржі безпосередньо залежить від популярності виду спорту та формату спортивної події. Чим популярніший турнір, тим нижчі коефіцієнти і відповідно нижчий відсоток маржі.

Для менш відомих турнірів та чемпіонатів, коефіцієнти на рівні середніх, а ось маржа стає більшою. Величина коефіцієнтів до результатів у букмекерів України за видами спорту приблизно однакова. У вітчизняних БК коефіцієнти трохи вищі, у офшорних букмекерів кефи трохи нижчі. Звичайно, контори намагаються виставляти в лініях найпривабливіші коефіцієнти на найпопулярніші види спорту. Наприклад, відсоток маржі на події:

 • у футболі маржа становить 3-5% для прематчу та 7-9% на події у Лайві;
 • у хокеї 4-6% для прематчу та 7-9% для Live;
 • у баскетболі маржа становить 6%;
 • для боксу 6% у прематчі та 8-10% для Лайв;
 • для тенісу 6-7% у прематчі та 8-10% на події в режимі онлайн.

Платежі, комісії

Дійсність способів поповнення рахунку та виведення коштів є важливим критерієм оцінки успішності букмекера, його привабливості над ринком. Відповідно, практично всі букмекери, які легально працюють на українському ринку, співпрацюють з провідними фінансовими інструментами. Клієнти можуть вибрати з великої кількості варіантів найзручніший спосіб як для поповнення рахунку, так і для виведення отриманих виграшів.

Основними методами оплати в легальних букмекерах України є:

Метод оплати Підтримувані послуги
Банківські картки Visa, Mastercard, Apple Pay, Masterpass
Інтернет-банкінг Приват24, Monobank, ПУМБ, Ощадбанк
Електронні гаманці Skrill, SticPay, AstroPay, Jeton/Wallet, Piastrix
Гаманці криптовалют Bitcoin, Etherium, USDT (TRC-20, ERC-20)

Як правило, букмекерські контори комісійних ні за введення, ні за виведення коштів не стягують. Розмір комісії платіжного інструменту варіюється в діапазоні 1-3%. Деякі БК за виведення коштів можуть брати комісію у розмірі 1-1,5% від суми виведення, однак це їм не заважає залишатися у ТОП найпопулярніших букмекерів України.

Надійність

Цей критерій є чи не найважливішим, що дає реальну оцінку діяльності контори на ринку інтерактивних ставок. Україна не є винятком. Незважаючи на те, що надійність БК – поняття розмите, що включає відразу кілька параметрів.

Надійність БК в Україні формується на таких аспектах:

 • наявність ліцензії (тільки українська);
 • статус контори (відомість бренду);
 • наявність позитивних та об’єктивних відгуків;
 • лояльне ставлення контори до клієнтів, здатність йти на контакт під час вирішення спірних ситуацій.

Сукупність всіх перерахованих аспектів дають у сумі позитивну оцінку діяльності букмекера, сприяють формуванню відповідного статусу. Всі контори, що входять до ТОП легальних БК України, вважаються надійними, користуються довірою у гравців.

Служба підтримки

Кожен гравець у певний момент своєї ігрової діяльності стикається зі службою технічної підтримки. Зважаючи на те, що цей інструмент є єдиним засобом комунікації між букмекером та гравцем, ефективність його роботи та адекватна реакція на звернення та запити є важливим критерієм.

У ТОП входять букмекерські контори, які мають добре поставлену та налагоджену роботу служби техпідтримки. Більшість букмекерів, незалежно від статусу, намагаються своєчасно реагувати на запит, надати допомогу при вирішенні поточних проблем.

Основними каналами комунікації зі службою підтримки у БК є:

 • електронна адреса;
 • онлайн-чат;
 • дзвінок на номер телефону гарячої лінії.

Реакція на запит, що надійшов, варіюється від вибраного варіанту. Запит через онлайн-чат розглядається протягом 5-10 хвилин. Скарга, надіслана на електронну адресу, може бути прийнята до розгляду протягом години.

Останніми роками букмекери активно запроваджують нові канали зв’язку, використовуючи при цьому широкі можливості соціальних месенджерів. Чат-боти в Telegram та Viber присутні практично у всіх легальних БК України.

Зручність використання

Оцінка зручності використання сайту букмекерської контори є суб’єктивною. Кожен гравець намагається вибирати букмекерську контору на основі власних уподобань. Комусь подобається яскравий та барвистий інтерфейс. Хтось воліє мати справу з простим та лаконічним функціоналом сайту.

На думку експертів і досвідчених гравців, більшість букмекерських контор в Україні мають зручні web-сторінки, що забезпечують повноцінний доступ до лінії, що надають хороші умови для комфортної гри.

Верифікація в легальній букмекерській конторі України

Зазвичай верифікація в букмекерській конторі передбачає підтвердження особистих даних і віку гравця, щоб переконатися в його легальності для укладення парі. Найчастіше під час верифікації акаунта потрібно виконати такі кроки:

 1. Реєстрація акаунта: Користувач повинен створити акаунт на сайті легальної букмекерської контори в Україні.
 2. Надання особистих даних: У процесі реєстрації потрібно надати свої особисті дані, такі як ім’я, прізвище, дата народження, адреса електронної пошти та номер телефону.
 3. Підтвердження особи: Користувачеві може знадобитися підтвердити свою особистість, надавши копію паспорта або іншого документа, що засвідчує особу. Як правило, це можна зробити, завантаживши скан або фотографію відповідного документа на сайт контори.
 4. Підтвердження віку: Відповідно до українського законодавства, грати в букмекерських конторах дозволено тільки особам, які досягли 18 років. Користувачеві може знадобитися надати документ, що засвідчує його вік.
 5. Адреса проживання: Можливо, буде потрібно підтвердження фактичної адреси проживання, наприклад, завантаженням сканів або фотографій рахунків за комунальні послуги.
 6. Фінансова верифікація: Контора може запросити інформацію про фінансові кошти користувача, які він планує використовувати для ставок.
 7. Підтвердження банківських даних: Деякі букмекерські контори можуть вимагати підтвердження банківської інформації, пов’язаної з акаунтом гравця.

Важливо розуміти, що верифікацію проводять згідно з вимогами українського законодавства, вона призначена для захисту інтересів гравців, запобігання неповнолітніх від участі в азартних іграх і боротьби з відмиванням грошей. Якщо у вас виникають питання або труднощі з верифікацією, зверніться до служби підтримки конкретної букмекерської контори для отримання додаткової інформації та допомоги.