огляд GGBet:

GGBet

до 3000 грн.

за перший депозит

GGBet Україна

Бонус за реєстрацію – до 2600 грн.

Додаток – Android, IOS

Валюта – UAH, USD, EUR и др.

GGBet Україна — букмекерська контора з великим вибором подій для ставок, яка приділяє велику увагу кіберспортивному напрямку. Вона радує широкою лінією, багатим розписом ігор, високими коефіцієнтами та низькою маржею. Це відносно молода контора, заснована у 2016 році. За нетривалий час роботи вона зуміла зібрати велику аудиторію шанувальників ставок, запропонувавши їм вибір подій з хорошими коефіцієнтами. Ставки на кіберспорт GGbet є однією з головних особливостей і гідністю БК, оскільки вона приділяє їм велику увагу.

Незважаючи на те, що основний офіс букмекерської контори знаходиться на Кіпрі, ліцензія, на основі якої GGbet Україна надає свої азартно-розважальні послуги, була отримана щодо ліцензійного органу Кюрасао. Це можна легко пояснити тим, що портал пропонує послуги беттингу та гемлінгу, а цей орган юрисдикції надає один загальний сертифікат якості на обидві послуги, і, відповідно, перевірка сайту проходить повноцінно та однаково у двох напрямках.

UPD 08.08.2023: ТОВ “ГГБЕТ” набуло права на використання бренду GG.BET в Україні та отримало рішення про видачу ліцензій від Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей на свою діяльність (рішення № 128, №129 від 08.08.2023 р.). Дата початку оперування GGBET UA стане відома найближчим часом.

“Україна має великий потенціал для розвитку беттінгового ринку, тому для бренду GG.BET отримання ліцензій є очікуваним і виваженим рішенням. Український кіберспорт вирізняється розвиненою фанатською базою та власною історією турнірів і гучних перемог. Крім того, ми впевнені, що любителі ставок на класичний спорт також знайдуть для себе привабливі умови та отримають новий цікавий досвід. Ми запропонуємо українським бетторам чудовий беттінговий продукт і сервіс високого рівня, які бренд GG.BET надає користувачам на глобальному ринку”, – прокоментували в пресслужбі компанії.

інформація про отримання ліцензії на букмекерську діяльність GGBet

Переваги та недоліки GGbet

Переваги GGbet:

 • Широкий вибір спортивних подій та кіберспорту, на які можна зробити ставку.
 • Різноманітні типи ставок.
 • Швидкий та зручний інтерфейс.
 • Різні методи внесення та виведення грошей.
 • Бонусна програма для клієнтів.
 • Досвідчена команда підтримки клієнтів.

Недоліки GGbet:

 • Ліцензія Кюрасао не така жорстка, як ліцензії ЄС.
 • Іноді можуть бути затримки з виведенням коштів.
 • Обмеження для гравців з деяких країн.
 • Високі ризики в кіберспорті, де можуть відбутися технічні проблеми, що можуть вплинути на ставку.

У загальному, GGbet є досить надійною букмекерською конторою з широким вибором спортивних подій та кіберспорту, а також зручним інтерфейсом та бонусною програмою для своїх клієнтів. Однак, наявність деяких недоліків, таких як невисока ліцензія та можливі затримки з виведенням коштів, варто враховувати при виборі букмекерської контори.

Офіційний сайт БК GGbet

Не можна сказати, що GGbet офіційний сайт повністю унікальний. Його інтерфейс, як і у багатьох букмекерів, що поважають себе, відрізняється зручністю і комфортом при використанні, все відмінно структуровано, поділено на розділи, створені спеціальні блоки, що дозволяють беттеру максимально чітко і швидко орієнтуватися в просторі.

Завітавши на головну сторінку, клієнтам обов’язково слід звернути увагу на “шапку” порталу, там вони зможуть побачити розділи з основними напрямками діяльності букмекерської контори. Клієнтам пропонуються такі напрямки:

 • Лінія
 • Лайв
 • Кіберспорт
 • Результати
 • Аутрайти
 • Статистика
 • Бонуси
 • Новини

Ліворуч від цих блоків можна спостерігати емблему букмекера, а правіше – кнопку для реєстрації та входу в особистий кабінет. З лівого боку розмістилися блоки з добірками найближчих ігор, а нижче можна спостерігати список доступних спортивних дисциплін за такими напрямками:

 • Всі
 • Спорт
 • Кіберспорт

Подібний поділ послуг дозволяє клієнтам швидко знаходити те, що вони йдуть, і не витрачати багато часу на непотрібну інформацію.

Відвідуючи офіційний сайт GGbet, обов’язково зверніть увагу на нижню частину головного екрану. Там для клієнтів букмекера багато цікавої та корисної інформації. Саме так користувачі зможуть знайти контакти, за допомогою яких можна зв’язатися з представниками служби технічної підтримки, завантажити мобільний додаток, познайомитися з партнерами компанії, почитати правила членства, дізнатися про доступні платіжні системи та багато іншого.

Мобільний додаток: особливості та переваги використання

Беттерам не обов’язково користуватися послугами букмекера на основі офіційного сайту сидячи вдома біля ПК. Кожен бажаючий може GGBet скачати на свій мобільний пристрій, і забезпечити тим самим якісне членство з будь-якої точки планети.

Мобільний додаток дуже зручний у використанні — він має простий і швидкореагуючий інтерфейс, меню розроблено спеціально під невеликі екрани смартфонів, які мають таку функцію, як сенсорність. Особливу увагу варто приділити тому факту, що незважаючи на високу ефективність, продуктивність і простоту, функціонал програми повністю забезпечує беттер виконання всіх доступних операцій і процесом. GGBet додаток завантажити — це означає, що за допомогою смартфона виконувати такі операції:

 • проходити реєстрацію та авторизуватися в особистому кабінеті;
 • проводити транзакції (депозит та виведення коштів);
 • робити ставки та створювати купони на всі доступні спортивні події (наприклад ставки на футбол);
 • запускати ігрові автомати з розділу Казино;
 • брати участь у бонусній політиці клубу;
 • спілкуватися з представниками служби техпідтримки та багато іншого.

Також, варто зазначити, що встановити додаток від GGbet Україна не складе особливих труднощів. Від клієнта просто потрібно вибрати файл, який відповідає операційній системі його гаджета, і натиснути на кнопку “Завантажити”. Ця процедура відбувається швидко і найголовніше безкоштовно.

Мобільна версія сайту: особливості такого варіанта

Не всі беттери можуть дозволити собі встановлення мобільного додатка. Причини можуть бути різні:

 • мало сучасний смартфон;
 • немає місця для встановлення.

У таких випадках прийде на допомогу мобільна версія GGbet. Зовні вона дуже нагадує мобільний додаток. Але з технічного погляду значно відрізняється. Суть мобільної версії сайту від БК ГГбет полягає в тому, що беттер нічого не потрібно завантажувати і встановлювати на свої пристрої. Клієнт відвідує мобільну версію на основі офіційного майданчика букмекера, але для входу використовує мобільний пристрій. Система в такому випадку автоматично розпізнає особливості операційної системи та технічних характеристик пристрою та пропонує використовувати мобільну (спрощену) версію порталу.

GGbet мобільна версія дозволяє гравцеві спокійно користуватися послугами букмекера на основі смартфона, і при цьому нічого не скачувати на свій пристрій. Функціонал у разі зберігається повноцінним.

Бонусна політика букмекерської контори: особливості та різноманітність заохочень

Користувачі зазначають, що букмекер пропонує своїм клієнтам велику та різноманітну бонусну систему. Вона складається з безлічі заохочень і акцій. Якщо здійснити в промокод GGbet вхід, то можна спостерігати яскраві банери, на яких адміністрація сайту на регулярній основі повідомляє беттерів про нові пропозиції. Детально вивчити весь список бонусів гравці можуть, зайшовши до спеціального розділу “Бонуси та акції”.

Примітно, що букмекер пропонує бонуси та різні акційні пропозиції не лише постійним та активним беттерам. Заохочення можна набути вже з перших хвилин членства. Так, наприклад, букмекерська контора GGBet бонус за реєстрацію пропонує кожному новому клієнту відразу після створення облікового запису. Подібне заохочення послужить чудовим стартом на початку беттерської кар’єри, допоможе успішніше реалізувати власний потенціал.

На сьогоднішній день клієнта цього букмекера доступні наступні заохочення:

 • 200% на перше поповнення ігрового рахунку. Цей бонус клієнти отримують лише один раз. Він розцінюється як від GGbet бонус за реєстрацію, а для його активації необхідно внести депозит не менше ніж на 200 євро.
 • Кешбек 15% на спортивні ставки. Ця літня акційна пропозиція, яка доступна лише беттерам, на ігрові автомати цей тип заохочення не поширюється.
 • Кібер страхування. Ще одне цікаве заохочення букмекера. Для отримання цього бонусу необхідно внести депозит не менше ніж на 400 євро і зробити ставку на будь-який з видів кіберспорту. Розмір ставки не повинен перевищувати 400 євро.

Це заохочення, які є активними на даний момент. Однак адміністрація постійно займається створенням нових заохочень, на сайті GGBet бонуси з’являються регулярно. Нові пропозиції рекламуються на головній сторінці, а їх детальний опис можна почитати у спеціальному розділі “Бонуси та Акції”.

Способи оплати у БК ГГбет

Коли беттери підбирають для себе портал ставок на спорт, то однією з перших характеристик, що оцінюється, – це фінансові транзакції. Клієнти хочуть переконатись, що букмекер пропонує список доступних платіжних систем, на основі яких користувачі зможуть вільно, швидко та надійно проводити фінансові транзакції. Адже виграти гроші — це пів справи, важливо ще мати можливість швидко і без труднощів перевести в готівку виграш.

У цьому плані букмекерська контора ГГбет перевершила всіх своїх конкурентів, оскільки пропонує користувачам більшу різноманітність найпопулярніших у всьому світі платіжних систем. Як тільки клієнт здійснить в GGBet сайт вхід, він захоче внести депозит — ця процедура обов’язкова для ставок на спорт. І в такому випадку беттер може використовувати такі платіжні системи:

 • На основі банківських карток (Віза та МастерКард).
 • На основі мобільного телефону (букмекери пропонують проводити платежі на основі популярних мобільних операторів).

Примітним є той факт, що для виведення винагород доступні ті ж платіжні системи. Але клієнт повинен запам’ятати одне правило: вивести кошти можна тим способом, який попередньо використовувався для депозиту.

Важливо відзначити той факт, що проводити транзакції можна не лише на основі офіційного сайту. Беттери також можуть дізнатись як отримати бонус на GGBet через мобільний додаток, і на основі встановленої програми не тільки робити ставки, а й проводити фінансові транзакції в обидві сторони.

GGbet вхід та реєстрація

Щоб увійти та зареєструватися в GGbet, слід дотримуватися наступних кроків:

 1. Відкрийте офіційний веб-сайт GGbet. Ви можете скористатися посиланням нижче.
 2. На головній сторінці сайту знайдіть кнопку “Увійти” або “Реєстрація”. Зазвичай вона розташована в правому верхньому куті або в центрі сторінки.
 3. Якщо у вас вже є обліковий запис, натисніть кнопку “Увійти” і введіть свій логін і пароль. Потім натисніть “Увійти” або аналогічну кнопку.
 4. Якщо ви новий користувач, натисніть кнопку “Реєстрація” і заповніть необхідну інформацію. Зазвичай потрібно вказати особисті дані, такі як ім’я, прізвище, дату народження, адресу електронної пошти та номер телефону. Також вам можуть знадобитися дані для фінансових транзакцій, такі як реквізити банківської картки або електронного гаманця.
 5. Переконайтеся, що ви ввели всі дані правильно і ознайомтеся з правилами та умовами використання сервісу. Якщо ви згодні з ними, позначте відповідний прапорець або кнопку.
 6. Після заповнення всіх необхідних полів натисніть кнопку “Зареєструватися” або аналогічну. Вам може знадобитися підтвердити свій обліковий запис, слідуючи інструкціям, надісланим на вашу електронну пошту або номер телефону.
 7. Після успішної реєстрації ви зможете увійти до свого облікового запису, використовуючи вказаний вами логін і пароль.

Якщо виникнуть складнощі під час реєстрації або входу, рекомендується звернутися до служби підтримки GGbet для отримання додаткової допомоги.

GGBet враження ★★★★★️ 5/5

Перейти на сайт GGBet

GGBet плюси і мінуси

 • Розпис лінії
 • Кількість подій
 • Швидкі виплати
 • Високі коефіцієнти
 • Велика кількість позитивних відгуків
 • Мала кількість акцій і бонусів
 • Недоступність сайту в багатьох країнах
Бонуси
5/5
Методи оплати
5/5
Мобільна версія
4/5
Розпис
5/5
Коефіцієнти
5/5
Онлайн підтримка
4/5
Загальне враження
5/5
GGBet Факти
Сайт https://worldwidegg.com/l/664c703b3c090c0b8b0af4e8
Методи виведенняБанківські картки, мобільний банкінг, електронні гаманці, мобільні рахунки, криптовалюта
Типи ставокОдиночна ставка, Експрес, Система
Рік заснування2016
Методи поповненняБанківські картки, мобільний банкінг, електронні гаманці, мобільні рахунки, криптовалюта
ДодатокAndroid, iOS
ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО БК GGBet?

Міжнародна букмекерська контора GGBet діє на підставі ліцензії №C47261, виданої Комісією з азартних ігор о. Кюрасао (заморські володіння Нідерландів) з ім'ям компанії Maxent Limited.

Ліцензія передбачає прийом інтерактивних ставок, обслуговування клієнтів з різних країн, включаючи Україну, через Інтернет за допомогою офіційного сайту та додатків.

FAQ про GGBet

Чи можна назвати БК GGbet надійним порталом?

✔️ Так. Портал за роки своєї роботи довів свою якість та прозорість. Букмекерська контора пропонує свої послуги на основі міжнародної ліцензії Кюрасао. Це доводить відповідність міжнародним стандартам.

Чи пропонує букмекер бонус новим клієнтам?

✔️ Так. Для нових клієнтів буд спеціально створений вітальний бонус. Завдяки такому заохоченню нові клієнти БК GGbet можуть отримати 200% на перше поповнення ігрового балансу.

Чи є у компанії GGbet ліцензія?

✔️ Так, контора майже одразу після запуску офіційного сайту отримала ліцензію на острові Кюрасао, Кіпр. Отже, свою діяльність вона веде відповідно до законів даної території.

Вітальний бонус GGBet

до 3000 грн.
за перший депозит

Зареєстровані користувачі GGBet з вигідними коефіцієнтами ставлять на кіберспорт та інші події. Додатковий заробіток вони отримують завдяки відмінним бонусам, які букмекер гарантує для всіх беттерів. У заохочень прозорі умови активації та відіграшу, а це означає, що їх використання не приховує жодних підводних каменів.

GGBet бонус на перший депозит: правила використання

Після створення облікового запису та першого внесення коштів на рахунок кожен беттер отримує від компанії бонус – 200% від суми поповнення. Окремо можна замовити страховку парі. Умови вітального бонусу такі:

 • протягом 30 днів після його активації потрібно поповнити депозит на 120 грн і більше;
 • букмекер зарахує 200% від цього номіналу, а протягом 5 днів отриману суму потрібно прокрутити у 17-кратному розмірі;
 • для відіграшу можна використовувати лише ординари з коефіцієнтом від 1.75.

Максимально можна отримати 3000 грн, які після правильного відіграшу стануть доступними до виведення.

Ще один популярний GG Bet бонус для новачків – страховка ставки до 200 грн. Після активації бонусу на рахунок потрібно покласти 200 грн, а наступний ординар із кефом від 1.75 на цей же номінал можна застрахувати. Якщо така ставка програє, кошти перейдуть на бонусний рахунок.

Один акаунт на один IP

Якщо GGBet запідозрить вас у створенні двох або більше акаунтів - вам буде відмовлено у виграші.

GGBet огляд

GGBet бонус

до 3000 грн. за перший депозит