• Obrati Bukmekera
 • Як вивести гроші з Фавбет: всі доступні способи та правила
як вивести гроші з фавбет
Стаття

Як вивести гроші з Фавбет: всі доступні способи та правила

10.12.2022

Читайте про всі можливі способи виводу грошей з фавбет

Як вивести гроші з букмекерської контори Favbet

Фавбет є однією з найбільш популярних букмекерських контор в Україні, тому фінансові аспекти, що стосуються цього закладу, особливо важливі для гравців. У цій статті надано детальний опис всіх наявних на сьогодні способів зняття коштів з рахунку. Інформація щодо фінансових питань зрозуміла та цікава. Також, в статті відповідається на найпоширеніші запитання про виведення коштів з рахунку Фавбет.

Користувачі, які обрали Фавбет як свою улюблену букмекерську контору, цікавляться тим, як отримати свої виграші. Цей процес доступний лише зареєстрованим користувачам, які успішно пройшли верифікацію. У цій статті ми докладно розглянемо доступні способи виведення грошей з Фавбет, щоб гравці могли зробити це максимально вигідно.

Огляд доступних способів виведення коштів з Фавбет

Існує декілька способів виведення коштів з Фавбет, і вони досить зручні для українських беттерів. Це головний аргумент для відвідувачів. Цікаво, що більшість людей використовують карти або електронні гаманці як платіжний інструмент для виведення коштів, і близько 90% грошей виводяться через них.

У Фавбеті діє загальне правило, згідно з яким кошти можна виводити лише на той рахунок, з якого було здійснено хоча б одне поповнення. Це означає, що якщо ви бажаєте вивести кошти на картки різних банків, вам необхідно внести кошти з кожного з них. Це також стосується електронних гаманців, тому якщо ви використовуєте декілька способів виведення, ви можете отримати кошти пропорційно.

У Фавбеті можна виводити кошти на банківські карти українських банків, таких як Visa, MasterCard та Maestro, але інші типи пластикових карт не підтримуються. Цей спосіб виведення є досить зручним, оскільки такі карти є в багатьох українців.

Алгоритм виведення коштів на банківську карту наступний:

 1. Авторизуйтеся на сайті Фавбет.
 2. Знайдіть вкладку “Баланс”.
 3. Виберіть “Виведення”.
 4. Виберіть фінансовий інструмент для виведення.
 5. Введіть суму та підтвердьте операцію.

Можливість замовлення виводу коштів є у різних валютах, проте зручніше виводити в гривні. Якщо ви обираєте іншу валюту, вам доведеться сплатити 1,5% за конвертацію. Комісія за нарахування в гривнях не стягується, але очікувати кошти доведеться від 1 до 3 робочих днів.

Зараз є затримки з виплатами на картки MonoBank – вони можуть зараховуватись в срок від 3 робочих днів. Виплати на карты Укрсиббанку та АБанку відхиляються зі сторони банків.

UPD 07.04.2023:

На сторінці “Виведення коштів” з’явилось повідомлення:

Зверни увагу! З боку нашої компанії обробка виплати триває не більше 1 години. Виплати на картки  вiд MonoBank не зараховуються з боку Банку. Хочеш отримувати виграш оперативно – використовуй картки iнших банкiв України.

Мобільний рахунок

Виведення коштів з Фавбет може здатися зручним, але якщо розглянути уважно, то один із методів не є вигідним. Наприклад, виведення грошей через мобільний рахунок забезпечує швидкість, але комісія за зняття може досягати до 14% від суми, що виводиться. Це важливо враховувати при виборі методу виведення коштів з Фавбет.

Електронний гаманець

Є інший спосіб виведення грошей з Фавбет, який дуже популярний серед користувачів – це використання електронного гаманця. Цей метод є швидким та ефективним, оскільки багато гаманців доступні для виведення коштів. Однак, варто пам’ятати, що не всі гаманці підтримують гривню. Вивести долари або євро можна практично за допомогою будь-якого електронного гаманця.

Нагадаємо, що за виведення коштів через електронний гаманець з Фавбет не нараховується додаткова комісія. Однак, платіжна система може зібрати певну плату за швидкість та зручність отримання грошей. Комісія зазвичай становить від 3% до 5%, а час очікування зарахування коштів може зайняти до 24 годин. Зважаючи на це, використання електронного гаманця є більш вигідним способом виведення коштів з Фавбет.

Як вивести гроші та дотриматись лімітів в БК Favbet

Для всіх користувачів Фавбету встановлені обмеження на розмір виводу коштів. Ліміти залежать від валюти, яку ви використовуєте. Якщо ви використовуєте долари, євро, фунти, то максимальна сума виводу за одну транзакцію складає до 3000, а для гривні – до 150000. Якщо ви користуєтеся платіжною системою AdvCash, то ліміти ще жорсткіші – до 100 доларів чи євро, не більше 70 фунтів, в гривнях обмеження – 2500.

Також є обмеження на вивід коштів за допомогою банківських карток. Максимальна сума виводу за одну транзакцію складає до 29900 гривень, а максимальний денний ліміт становить 150000 гривень. Ці вимоги встановлені банками-емітентами.

Крім того, існують мінімальні ліміти на вивід коштів. Загалом, це становить 10 доларів/євро/фунтів або 100 гривень. Рекомендуємо перевірити додаткові обмеження з боку платіжної системи перед тим, як подати заявку на вивід.

Також можуть виникати ситуації, коли вивід коштів відмовляється. Найчастіше це стається через недостатній баланс на рахунку, перевищення лімітів або недосягнення їх, намагання вивести кошти на картку, з якої не здійснювалось поповнення, чи намагання вивести більше, ніж дозволяє конкретний метод.

Чому можуть відмовити у виведенні коштів: можливі причини та поради

Іноді бувають випадки, коли беттерам відмовляють у виплаті коштів, і вони відразу ж починають скаржитись. Часто причина відмови є зрозумілою та логічною, але беттери можуть не бути знайомі з правилами букмекерської контори. Перш за все, слід перечитати розділ “управління рахунком”, де вказані всі деталі проведення фінансових операцій. Ось деякі з можливих причин відмови:

 • Недостатній баланс на рахунку;
 • Сума для виводу перевищує ліміти або не досягає їх;
 • Застосовується спосіб виведення, який недоступний. Наприклад, беттер хоче вивести кошти на картку, з якої не здійснювалось поповнення;
 • Застосовуються спроби вивести більше, ніж це можливо конкретним методом.

Деякі проблеми пов’язані з правилами конкретної букмекерської контори, такі як:

 • Зупинений вивід коштів в певній валюті;
 • Не пройдена верифікація облікового запису;
 • Участь в бонусній програмі, за умовами якої вивід коштів тимчасово недоступний.

Іноді вивід стає недоступним через блокування рахунку. Це може статись через порушення беттером правил, наприклад, створення додаткових профілів або використання заборонених стратегій.

Як вивести гроші з Фавбет, якщо щось йде не так?

Якщо у вас виникають проблеми з виведенням грошей з Фавбет, варто спочатку перевірити, чи ви виконали всі правила букмекерської контори. Якщо ви ще не пройшли верифікацію, вам потрібно зробити це. Якщо ви отримали бонус, спробуйте відіграти його перед виведенням грошей. Також варто враховувати ліміти на вивід коштів, які вказані на сайті, і підказки, які надає форма заявки на вивід.

Якщо ви виконали всі вимоги букмекерської контори, але виведення все ще недоступне, вам потрібно звернутися за допомогою в технічну підтримку. Напишіть оператору та поясніть ситуацію у всіх деталях, або зателефонуйте до них або напишіть у лайв-чат. Ці способи є найшвидшими для отримання допомоги. Технічна підтримка зможе вам допомогти з вирішенням будь-яких проблем з виведенням грошей з Фавбет.

Запитання і відповіді про бонус при реєстрації Favbet

Який бонус Favbet при реєстрації?

При реєстрації на сайті Favbet ви отримуєте бонус до 4500 грн.

Він складається з двох частин:

 • бонус 100% до 4000 грн за перший депозит
 • ставка без ризику до 500 грн

Як отримати бонус при реєстрації Favbet?

Потрібно зареєструватися на сайті Favbet вперше і поповнити рахунок від 100 грн одним платежем.

Як швидко нараховується бонус Favbet?

Бонус нараховується впродовж 24 годин.

Чи потрібно відіграти бонус Favbet?

Так. Бонус 100% за перший депозит потрібно відіграти. Ви мусите зробити мінімум 5 ставок з коефіцієнтом не менше 1.5.