Group 6
Стаття

Як вибрати букмекерську контору?

11.12.2022

Якщо ви бажаєте почати займатися спортивними ставками та відстежувати матчі, вам потрібно обрати надійну букмекерську контору. Виберіть ресурс, на якому можна без перешкод робити ставки, насолоджуватися азартним відпочинком та отримувати задоволення від процесу.

Яким чином можна обрати надійну букмекерську контору

Ставки на спорт – відмінний спосіб для гравців, які хочуть перевірити свої аналітичні здібності та випробувати успіх. Дехто сприймає це як приємне проведення вільного часу. Незалежно від того, які цілі ставить гравець: цікаво провести час чи заробити гроші, він повинен обирати перевірені українські букмекерські контори. Такі компанії мають гарантувати виплату всіх грошей у разі успішних ставок. Але є кілька критеріїв, яких потрібно дотримуватись для вибору найбільш підходящої букмекерської контори. Щоб уникнути найпоширеніших помилок, гравцю потрібно врахувати такі моменти.

Оцінка компанії

Позиція у пошуковій системі – це головний критерій, за яким борються усі букмекерські контори. Але не рекомендується одразу реєструватися на сайтах, які потрапили до ТОПу видачі. Алгоритми не завжди відображають надійність компанії, оцінюючи безліч інших особливостей, які можуть бути неактуальними для звичайних відвідувачів. Несумлінні букмекерські контори часто знаходять способи на вплив на алгоритми, тому потрапляють до першої п’ятірки, яку видає пошукова система. Такі контори – чорні букмекери, і реєструватися на їх сайтах не рекомендується.

Якщо новачок не знає, де зробити ставку на спорт з гарантованою виплатою, йому варто скористатися сайтами моніторингу, як, наприклад, цей сайт. Тут представлена ​​добірка ТОП найкращих букмекерських контор України. На сайті представлені лише офіційні оператори, які працюють за ліцензією. Такі компанії не завжди потрапляють у перші рядки пошукової системи.

Занадто нав’язлива реклама

Багато компаній вважають, що їхню відомість можна підвищити за допомогою реклами. Проте кожен гравець повинен знати, що не варто довіряти компаніям, які використовують нав’язливу рекламу. Така реклама може з’являтися на різних сайтах або переривати перегляд фільмів та серіалів. Це не є доказом надійності букмекерської контори. Перед реєстрацією та внесенням коштів на депозит, необхідно ознайомитися з репутацією букмекера на сторонніх ресурсах. Не рекомендується довіряти компаніям, які надсилають електронні листи з найвигіднішими пропозиціями. Зазвичай це є спам, який використовують підозрілі бренди.

Щедрі бонуси та інші привілеї

Крім нав’язливої ​​реклами, шахраївські компанії пропонують надто щедрі бонуси. Гравець повинен бути обережним щодо компаній, які пропонують:

 • Високу комісію повернення;
 • Надто щедрі вітальні бонуси;
 • Гарантовані прогнози, що виділяються безкоштовно.

Зазвичай гарантовані прогнози надаються лише шахраями. Це найпоширеніший спосіб, який дозволяє заманити новачків, щоб вони внесли кошти на баланс.

Максимально широка лінія

Ще один популярний спосіб привернути новачків – запропонувати надто широку лінію прогнозів. Багато новачків думають, що кількість результатів завжди визначає якість сервісу компанії. Але це помилково. При широкій лінії контори часто пропонують низькі коефіцієнти та встановлюють ліміти. Якщо гравець вирішив зробити невеликі ставки, то це не має значення. Але при більших ставках, гравець може втратити велику суму грошей.

Хороша репутація та лише позитивні відгуки

Найпоширеніший спосіб, за допомогою якого беттори вибирають букмекерську контору, це відгуки. Їх можна прочитати на різних формах та у соціальних мережах. Але відгуки не завжди є правдивими. Якщо букмекерська контора тільки-но розпочала свою роботу в мережі, відгуки не можуть бути дуже позитивними. Рекомендується довіряти компанії, яка працює вже багато років. Відгуки можуть бути нейтральними чи змішаними.

Універсальних порад щодо вибору букмекерської контори не існує. Кожен беттор має свій конкретний стиль гри та певний депозит. Гравець також може не обмежуватися однією компанією, він може пройти реєстрацію та робити ставки на різних сайтах.

Коли ви перший раз заходите до букмекерської контори, вам може бути важко зрозуміти абревіатури, цифри та незрозумілі позначки. Тому перш за все, що потрібно зробити, це ознайомитися з термінологією ставок. Також не рекомендується ставити на види спорту, які вам не знайомі, а також на незнайомі команди або спортсменів. Краще обрати прості одиночні пари на результати з основної лінії. Не ризикуйте ставити на турніри нижчих ліг або на аматорські матчі.

Не очікуйте, що з перших ставок ви заробите багато грошей і що всі ваші ставки будуть виграшними. Як і в будь-якій справі, досвід приходить з часом.

Бонус за депозит букмекерів
 1. Parimatch

  до 2500 грн

  на перший депозит
 2. Favbet

  до 10000 грн + 300 фріспінів

  за перший депозит
 3. Betwinner

  до 3000 грн

  за перший депозит
 4. GGBet

  до 3000 грн.

  за перший депозит
 5. MegaPari

  до 4000 грн або фрібет

  на перший депозит