parimatchlichenziya
Стаття

Чи має бк Parimatch ліцензію? - Так!

01.12.2022

Parimatch є одним з двох букмекерів в Україні, що мають діючу ліцензію від Української державної комісії з регулювання грального бізнесу. Ця ліцензія підтверджує, що Parimatch відповідає вимогам щодо безпеки, захисту даних та чесності гри. У цій статті ми розглянемо всі деталі цієї ліцензії та пояснимо, чому важливо робити ставки тільки у ліцензованих букмекерів.

Ліцензія БК Parimatch

UPD: Після санкцій від 10.03.2023 Parimatch призупиняє свою діяльність на території України. Як вирішити проблему з виведення грошей читайте на нашому сайті.

12 лютого 2021 року букмекерська контора Parimatch отримала першу ліцензію на ведення букмекерської діяльності в Україні, що сталося після легалізації гральної діяльності президентом Володимиром Зеленським у 2020 році. Раніше букмекерська контора діяла за офшорною ліцензією острова Кюрасао. За ліцензію у Parimatch сплатили 17 мільйонів доларів, що стало найвищою ціною за букмекерську ліцензію у світі. Легалізація дозволила букмекерським конторам вести свою діяльність офіційно та за європейськими стандартами.

Переваги і недоліки легальних букмекерів

Переваги букмекера Parimatch

Букмекерська контора Parimatch пропонує високоякісний сервіс світового рівня. Дизайн сайту і його навігація дуже зручні, тому ви з легкістю знайдете все необхідне. Якщо виникнуть запитання, служба підтримки надасть вам миттєву допомогу. Більше того, букмекер Parimatch має широку лінію спортивних подій та досить гарний розпис, особливо на популярні матчі.

На сайті є 14 методів поповнення рахунку, тому ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить. Також на сайті доступні прямі трансляції матчів, кешаути, кешбеки, лайв ставки, конструктор експресів та навіть фентезі спорт.

Недоліки букмекера Parimatch

Незважаючи на те, що букмекер Parimatch без сумніву є одним з кращих букмекерів України, він має деякі недоліки порівняно зі своїми конкурентами. Наприклад, Parimatch пропонує мало акцій до спортивних подій та доволі середні коефіцієнти на ринку. Якщо ви шукаєте більше акцій та вищі коефіцієнти, можливо, вам варто розглянути інших букмекерів, наприклад, Favbet.

Як відрізнити ліцензованого букмекера від неліцензованого

Легальні букмекери відповідають наступним критеріям:

 1. Реєстрація в КРАІЛ (комісія з регулювання азартних ігор і лотерей)
 2. Сайт розміщений на домені .ua
 3. Приймаються депозити в гривні
 4. Сайт українською мовою
 5. Бк спонсорує спортивні клуби і події.
 6. Мають попередження про гральну залежність на сайті
 7. Вимагають від користувачів пройти верифікацію особи
icon-bell

Робити ставки можна лише з 18 років

Робити ставки можуть повнолітні особи, які:

 • не є професійними спортсменами
 • офіційно проживають в Україні
 • не входять до реєстру людей з гральною залежністю

Які букмекерські контори мають право отримати ліцензію?

Отримання ліцензії на букмекерську діяльність коштує близько 17 мільйонів доларів, проте ці гроші самі по собі не забезпечують отримання ліцензії. Крім фінансових зобов’язань, букмекерська контора має відповідати певним критеріям:

 • Гроші на ліцензію мають бути отримані з достовірного джерела.
 • Компанія не повинна підпорядковуватися громадянам Росії.
 • Громадяни Росії не можуть бути власниками акцій.
 • Компанія не може мати дочірні компанії в інших країнах.

Запитання і Відповіді про ліцензію Parimatch

Чи має Parimatch право працювати в Україні

Так. Parimatch придбав ліцензію України на ведення букмекерської діяльності і може офіційно пріймати ставки.

Як довго діє ліцензія?

Ліцензія видається на 5 років з можливістю її продовження.

Хто видає букмекерські ліцензії?

КРАІЛ (Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей), яка була сформована в 2020 році, відповідає за видачу ліцензій на ведення гральної діяльності.