Ставки на CS2

16.05.2023
Кращі букмекерські контори для ставок на CS2
 1. GGBet

  до 3000 грн.

  за перший депозит
 2. Favbet

  до 15000 грн + 300 фріспінів

  favbet промокод 544D65W2N3
 3. 1Win

  до 800 доларів

  за перший депозит
 4. MegaPari

  до 4000 грн або фрібет

  на перший депозит
 5. Betwinner

  до 3000 грн

  за перший депозит
 6. Stake

  до 1000 долларів

  за перший депозит

Ставки на CS:GO

Ставки на Counter-Strike 2 набувають все більшої популярності по всьому світу. Немає чого дивуватися, адже CS2 є одним з найпопулярніших мережевих шутерів від першої особи. Кількість онлайн-гравців у цій комп’ютерній грі вже не раз перевищувала мільйон користувачів.

Нещодавно, CS2 стала доступною за моделлю Free-to-Play в Steam, що означає, що геймерам більше не потрібно витрачати 10 доларів, щоб приєднатися до спільноти, як це було раніше. Професійна сцена CS2 продовжує інтенсивно розвиватися. Незважаючи на те, що гра вже більше 8 років на ринку, з’являються нові команди, а турніри проводяться регулярно. Ви можете робити ставки на матчі провідних команд у CS:GO в будь-якій сучасній букмекерській конторі.

Види ставок на Counter-Strike 2

Найбільш розповсюдженою ставкою в CS2 є ставка на кінцевий результат, тобто ви передбачаєте перемогу однієї з команд. Це найбільш традиційний тип ставки, і букмекерські контори майже завжди пропонують коефіцієнти на такі ставки.

Однак, можливості ставок на CS2 тут не закінчуються. Наприклад, ви можете зробити ставку на загальну суму (більше або менше). У цьому виді ставок ви можете обрати один з двох варіантів – ставки на загальну кількість карт або на загальну кількість раундів. Кількість карт, на які можна ставити, залежить від формату турніру. Наприклад, якщо формат передбачає серію до двох перемог, ви можете зробити ставку на загальну суму більше/менше 2.5, тобто ви передбачаєте, що в матчі буде зіграно 3 або 2 карти відповідно. У загальній сумі раундів ви передбачаєте, чи зіграють команди більше або менше вказаної кількості раундів.

Ставки на CS2 з використанням позитивного або негативного гандікапу також доступні, але їх зазвичай використовують, коли команди приблизно однакової сили змагаються між собою. В основі своїй така ставка є аналогом ставки на точний рахунок, адже максимальна кількість карт, що можуть бути зіграні на певному турнірі, завжди відома наперед. Рекомендується робити такі ставки, коли є явний фаворит і аутсайдер. Наприклад, якщо мова йде про серію до двох перемог, можна зробити ставку на фаворита з гандікапом -1.5 (фаворит переможе з рахунком 2:0), або використати той же позитивний гандікап для аутсайдера, передбачаючи, що він виграє хоча б одну карту.

Також доступні багато інших варіантів ставок, які зазвичай доступні для гравців на великих турнірах. Наприклад, ви можете передбачити парне або непарне число раундів, перемогу терористів або контртерористів, перемогу конкретної команди в окремому раунді і т.д.

Особливості ставок на CS2

Ставки на CS2 представляють собою цікаву і динамічну частину кіберспортивного беттінгу, яка має свої особливості та нюанси.

 • Різноманітність типів ставок: Основні типи ставок на CS:GO включають ставки на переможця матчу, тотали (загальну кількість карт або раундів), фору, а також більш специфічні типи ставок, як-от ставки на кількість вбивств, на першу кров, на перемогу в окремому раунді тощо.
 • Формати матчів: Формати матчів у CS:GO можуть варіюватися від Best of 1 до Best of 5, що впливає на стратегію ставок. Наприклад, в матчах формату Best of 1 можливість несподіванок вища, ніж в матчах Best of 3 або Best of 5.
 • Ставки в реальному часі: Live-ставки на CS:GO дозволяють робити ставки під час матчу, що відкриває додаткові можливості для аналізу поточної ситуації та зміни стратегії.
 • Аналіз команд: Успішні ставки на CS:GO вимагають глибокого розуміння команд та гравців. Важливо враховувати не тільки статистику минулих матчів, але й такі фактори, як форма команди, зміни в складі, рівень опонентів, стиль гри та ін.
 • Знання карт: Карти у CS:GO відіграють важливу роль. Кожна команда має свої сильні та слабкі карти, а стратегії гри можуть суттєво відрізнятися в залежності від карт.
 • Ринок обміну предметів: Унікальною особливістю CS:GO є наявність ринку обміну предметів, де гравці можуть купувати, продавати та обмінювати внутрішньогравцеві предмети. Деякі букмекери навіть дозволяють робити ставки за допомогою цих предметів.
 • Ставки на турніри: Є велика кількість турнірів CS:GO, на які можна робити ставки, починаючи від місцевих чемпіонатів і закінчуючи світовими кіберспортивними подіями, як-от ESL Pro League, DreamHack, BLAST Premier та ін.

Всі ці особливості роблять ставки на CS:GO захоплюючим та вимагаючим досвідом, який потребує стратегічного підходу, глибокого знання гри та вміння аналізувати рухи команд на мапі.

Стратегії ставок на CS:GO

Як у будь-якому виді спорту, в CS:GO неможливо визначити одну або декілька стратегій, які гарантували б вам виграш, оскільки завжди виникають обставини, які змінюють сценарій подій та не вписуються в будь-які калькуляції. Однак, тактики ставок на Counter-Strike можуть бути досить корисними, оскільки за умови дисциплінованості та послідовності, вони значно збільшують ваші шанси на успіх у довгостроковій перспективі. Розгляньмо хоча б декілька дієвих тактик на CS:GO.

Таємний фаворит. Суть цієї тактики полягає в тому, що ви робите передбачення на CS:GO на одному з преміальних турнірів, де з’являється новий обіцяючий гравець. Із великою ймовірністю букмекери недооцінюють його потенціал, що може бути використано на вашу користь.

Ставки на основі статистики. Згідно з цією тактикою, ви робите ставки на команду, яка показує позитивну динаміку в своїх результатах. За умови, що команда ще не досягла свого піку і продовжує розвиватися, вона може перемогти навіть більш досвідчених суперників.

Стратегія подвоєння ставок. Це поширена стратегія у всіх видах спорту. Коротко кажучи, ви обираєте певну ставку і продовжуєте її робити до того моменту, поки вона не принесе виграш. Суму ставки щоразу подвоюєте. Ця стратегія найефективніша за умови, що коефіцієнт перевищує 2.0. Перевагою є те, що в CS:GO ви можете застосовувати її в найрізноманітніших форматах: робити ставки на кількість карт, загальну кількість раундів, на успіх певної команди або на точний рахунок.

Експрес-ставки на очевидних переможців. Основа цієї тактики ставок на CS:GO полягає у пошуку протистоянь між абсолютними фаворитами та слабкими командами. Вибираєте декілька таких матчів і формуєте з них експрес-ставку. В результаті ймовірність вашого успіху залишається високою, але загальний коефіцієнт ставки зростає.

Як робити ставки на CS:GO, вирішувати, звісно, вам, але ми радимо спробувати хоча б декілька тактик. Можливо, хоча б одна з них принесе вам успіх.

Плюси та мінуси ставок на CS:GO

Більшість переваг ставок на Counter-Strike значно виправдовують їх незначні недоліки. Однією з основних переваг ставок на CS:GO є їх надійність в найширшому сенсі цього поняття. Це, зокрема, про зменшення можливості випадкових непередбачуваних обставин. Проведення змагань не піддається впливу погоди, також майже виключається ризик травмування гравців або раптового зниження фізичної форми. Водночас, склад команд зазвичай залишається стабільним, що дозволяє легко прогнозувати тренди та списки основних фаворитів.

Іншим важливим плюсом є обширність турнірів та доступність відеотрансляцій змагань. Можна переглядати майже всі змагання в режимі реального часу, а також робити ставки на живо на сайтах провідних букмекерів і робити ставки в будь-який зручний час, не обмежуючись лише одним турніром.

Для досвідчених гравців іншою важливою перевагою є детальне розуміння теми, що перевершує знання букмекерів. Часто букмекери пропускають важливі деталі, не завжди можуть слідкувати за ключовими подіями, що може бути використано фанатом гри, роблячи нестандартні ставки на CS:GO.

Коефіцієнти CS:GO – це ще одна значна перевага ставок на Counter-Strike. Інколи навіть на фаворитів, які виграють 80% турнірів, коефіцієнт перевищує 2.0. Не кажучи вже про те, якщо вам вдається передбачити перемогу аутсайдера.

Втім, ставки на Counter-Strike мають і свої недоліки. Серед них можна відзначити досить обмежений список ставок на малі та середні турніри. Часто можна робити ставку тільки на перемогу або поразку однієї з команд.

Ставки на CS GO: пріоритетні турніри та ведучі команди

Ставки на Counter-Strike на турнірах – це можливість, доступна на вебсайтах майже всіх ведучих букмекерських контор. Як правило, протягом року проводиться близько 100 турнірів. Турніри, що займають нижче місце в рейтингу, відомі як мінори. Незважаючи на те, що призові фонди на них не великі, вони слугують першою сходинкою для перспективних гравців до прориву на ведучі світові змагання, відомі серед професійних гравців як Major або мейджори.

Мейджори – це турніри з CS:GO найвищого рівня з величезним призовим фондом. Мейджори проводяться лише декілька разів на рік і збирають мільйони глядачів – це період, коли ставки на кіберспорт традиційно стають топовими в усіх сегментах букмекерських контор. Окрім ведучих світових змагань, букмекери також регулярно пропонують можливість ставок на різноманітні рейтингові, іменні та спонсорські турніри.

Серед найважливіших та найбільш значущих чемпіонатів з Counter-Strike можна виділити:

 • Intel Extreme Masters;
 • DreamHack;
 • ESL One;
 • BLAST Premier;
 • ESEA;
 • Nine to Five!

Цей список, безумовно, не вичерпний. Але якщо ви прагнете робити ставки на CS GO якомога більш безпечно, вибирайте вищеназвані турніри. Тут грають тільки провідні команди, а великі призові фонди слугують потужним стимулом для чесного змагання.

Щоб робити ставки на матчі CS 2 і отримувати прибуток, важливо знати поточних фаворитів професійної сцени. Вам у цьому допоможе рейтинг HLTV.org. Станом на квітень 2023 року до ТОП-10 команд CS GO входять:

 1. Heroic;
 2. Vitality;
 3. Natus Vincere;
 4. G2 Esports;
 5. FaZe;
 6. Cloud9;
 7. Liquid;
 8. FURIA;
 9. ENCE;
 10. Virtus pro.

Рейтинг кращих представників професійної сцени регулярно оновлюється, тому ви завжди можете відвідати офіційний сайт і отримати актуальну інформацію.

Де робити ставки на CS:GO

Ми настійно рекомендуємо підходити з обачністю до вибору місця для роботи ставок на CS:GO.

Незаперечно, вибір букмекерів слід здійснювати з числа легальних та перевірених досвідом та ринком організацій. Це допоможе вам економити час та зусилля під час виведення виграшу. На додачу, такі букмекери надають найширший вибір ставок, доступ до багатьох турнірів та всю необхідну сукупність послуг, зокрема високоякісну відеотрансляцію. Ми радимо приділити увагу перш за все таким провідним букмекерам як GGbet, Favbet, або 1Win.

Отже, ставки на CS2 – це прекрасна можливість приєднатися до великої армії прихильників цієї кіберспортивної дисципліни і перетворити ваші знання та спостереження на реальні виграші.

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО СТАВКИ НА CS:GO

Як почати робити ставки на CS:GO?

Для початку роботи ставок на CS:GO, спершу потрібно зрозуміти гру та її механіки. Знайомство з командами, їхніми стратегіями та вміннями гравців також є важливим. Потім виберіть легальний і надійний сайт для ставок, зареєструйтесь та почніть стежити за матчами, аналізувати статистику та робити ставки.

Де можна робити ставки на матчі CS:GO?

Ставки на CS:GO можна робити на різних букмекерських сайтах та платформах. Важливо вибрати легальний та надійний сайт, який пропонує розмаїття ставок, а також забезпечує безпеку користувачів. Деякі з них включають GGbet, Favbet, 1Win, і т.д.

Які основні типи ставок можна зробити в CS:GO?

В CS:GO існує декілька типів ставок. Можна робити ставки на переможця матчу, кількість раундів, першу кров, кількість вбивств та багато іншого. Окрім цього, є спеціальні ставки, такі як ставки на MVP (найцінніший гравець) турніру, або на команду, яка виграє певний турнір.