• Obrati Bukmekera
  • Новини
  • Букмекерська компанія GGBet отримала дозвіл на діяльність в Україні
Логотип букмекерської контори GGBet
Новина

Букмекерська компанія GGBet отримала дозвіл на діяльність в Україні

29.09.2023

Після розгляду заяв на отримання ліцензій у секторі азартних ігор, КРАІЛ вирішила надати дозвіл на беттинг-діяльності ще одній букмекерській конторі.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) надала ліцензію букмекерській компанії GGBet для роботи в Україні.

GG.BET буде здійснювати свою діяльність під веб-адресою ggbet.ua.

Відповідно до відомого Закону України про азартні ігри, така ліцензія може бути видана тільки після подання підтвердження оплати за перший рік її дії. З цим новим дозволом, GG.BET отримає право на організацію букмекерської діяльності та онлайн-казино в Україні.

GG.BET відома як міжнародний кіберспортивний букмекер, активно співпрацюючи з великими турнірами, такими як CS:GO та Dota 2.

Ця букмекерська контора стала лише третьою в Україні з офіційною ліцензією, приєднавшись до Favbet та VBET.

Розширення діяльності GGBet на британський ринок

Важливо відзначити, що GG.BET нещодавно розпочала діяльність у Великій Британії, завдяки партнерству з Rednines Gaming, що має ліцензію, під якою раніше працювала компанія Dr.Bet. Тепер, користувачі Dr.Bet з Великої Британії будуть перенаправлені на ggbet.co.uk.

Сергій Міщенко, керівник британського відділення GG.BET, підкреслив важливість цього партнерства для росту компанії, враховуючи інтенсивну конкуренцію на британському ринку. За словами Міщенко, GG.BET пропонує ставки на численні кіберспортивні дисципліни, і він вказав на зростання інтересу до кіберспортивних ставок у Великій Британії на 47% за останні три роки